Uus koolitus – Kuidas viia ellu muutusi, kui uuenduste suhtes on vastupanu?

KOOLITUS ON MÕELDUD KESKASTMEJUHTIDELE.
Kes on olnud olukorras, kus soovitakse ellu viia muudatusi, aga meeskonnas on uuenduste suhtes vastumeel, mis tekitab pingeid ja segab töö tegemist. Sageli kasvab vastupanu nii suureks, et pigem loobutakse uuendusest, et tagada rahu. Muutuste elluviimine nõuab juhilt piisaval hulgal julgust ja selgust, millist muutust soovitakse ning mis on muutuse eesmärk.

KOOLITUSEL RÄÄGIME MUUTUSTEST JA VASTUSEISUST.
Sellel koolitusel keskendume uuenduste ellu viimise kunstile, kuidas viia ellu muutusi ja hakkama saada vastupanuga muudatuste suhtes.
Räägime sellest, mis on muutus ning milleks on üldse vaja muutusi. Paljude inimeste jaoks on muutus ja muutumine kaks kõige raskesti vastuvõetavamat sõnapaari. Samuti on teemaks erinevad inimtüübid, kes kuidas muutusi tajub, osad on loomupoolest arglikud ning teised muutuks kasvõi igapäev, peaasi, et kõik oleks uus ja huvitav. Räägime muutuste psühholoogiast ning inimtüüpidest, kes kuidas muutustele reageerib.
Käime läbi muutuste tööriistad, mille kaasabil on võimalik, olenemata organisatsioonist, muutusi ja uuendusi ellu viia.

KOOLITUSE PRAKTILINE KASU
Saad oma olukorrale vastava konkreetse strateegilise plaani, kuidas viia ellu muutused oma organisatsioonis.
Tööriistad, mis aitavad ellu viia muutusi vaatamata vastupanule.
Tead, kuidas vastupanu poolehoiuks pöörata.
Õpid tundma erinevaid inimtüüpe ja nende motivatsiooni muutuste elluviimise perioodil.

KOOLITAJAKS ON ELARI TAMM
Muutuste juhtimine on minu kirg. Ma olen mõistnud, et kõige raskem inimene, keda muuta, olen mina ise. Endaga  hakkamasaamine on suureks eelduseks teiste inimeste edukaks aitamiseks.
Koolitusi teen sellepärast, et õppida. Parim viis õppida on õpitut jagada. Lasta teistel kuuldut nende kogemusest lähtuvalt sõeluda. Ma olen praktik. Juhin igapäevaselt oma ettevõtteid ja testin kõiki oma teooriad. Tahan edastada vaid tulemuslikke praktikaid. Soovin, et inimesed õpiksid minu õnnestumistest, aga ka vigadest. Mõlemaid mahub mu 15-aastasesse juhtimiskogemusse piisavalt.

Koolituse tellimiseks saada email info@elaritamm.com või helista
Tel. +372 681 65 11

Hind kuni 12 inimest grupis 1229 eur+km

You may also like...

Loading...