Innovatsioon on surnud

Me  võime ja saame õppida erinevaid oskusi, paremaid müügitaktikaid, uusi juhtimisviise. Saame ülikoolist ja raamatutest meetodeid edukaks äriks.  Seda tehes võime liikuda sirgjooneliselt, samm sammu järel, tehes läbiproovitud tegevusi ja harjutusi.

Selliselt liigume turvalises, Jim Collinsi “hea” taktis. Nii teevad kõik.

Suurepärane töö tahab katsetusi, tavapärasusest kõrvale kaldumisi, ebanormaalselt suurt pingutust, katkematut hoolivust, maksimaalset panust.

Arvestades, et enamus innovatsiooni saabub suunalt, kuhu keegi ei vaata.

Taxify võttis üle taksoturu Eestis. Uber ülemaailmselt.

Need on kaks ideed, milleni me ei pruugi kunagi jõuda. Unikaalsed ja globaalsed.

Head ideed õnnestuvad, kui ollakse valmis tootma piisavalt halbu ideid. Õnnestumine on ebaõnnestumise tagajärg. Innovatsioon on ennekõike ebaõnnestumine, mis õpetab õnnestuma, uuel ja paremal viisil.

Kui ootad ühte head ideed võidki ootama jääda. Kõik ideed on omamoodi head. Selle asemel tooda lihtsalt ideid, nii kaua kuni oled piisavalt julge, kriitika ja suurepäraste tulemuse suhtes.

2016 ennekõike alusta, jätka ja ära anna alla. Elagu algatus, ükskõik milline, peaasi, et see on tähtis ja muudab midagi. Kõige olulisem uuenduslike ideede kõrval on teha igapäevast, regulaarset ja suure kirega tööd, nii muudad maailma.

Antud  blogilugu on selle aasta viimane. Alustasin blogimisega enda jaoks 2012. aastatal, kui tundsin, et mul on midagi kirjutada. Keegi peale Kärdi neid ei lugenud. Siis hakkasin jagama blogi oma perekonnaga. Aastast 2013 olen bloginud regulaarselt, 2-3 korda nädalas ja tänaseks on lugejaid sadades.

Ma olen siiralt tänulik, et oled võtnud aega lugeda, anda tagasisidet ja kõige olulisem, jaganud ideid, mis Sulle on tähtsad. Aitäh, et hoolid arengust ja paremast homsest!

Sõbrapäevaks saab valmis minu esimene blogiraamat, paberil, värviline, piltidega ja hoogne. Koosneb see parimatest lugudest, mida on kõige rohkem loetud ja tagasisidet saanud. Aasta alguses saadan rohkem infot tellimisvõimaluste kohta.

You may also like...

Loading...