Otsus

Põhjus miks paljud ei alusta blogimist, oma ettevõtet, laulmist on hirm ebaõnnestumise ees. “Äkki ma ei saa hakkama,” või “Mida teised siis minust mõtlevad.”

Vahe selle vahel, kus sa hetkel oled ja kus sa võiksid olla on valusa otsuse taga, mida sa ei taha teha.

Teised  on tublid, kirglikud ja andekad, julged ja vaprad. Selliselt väljendades asetame ennast teisele poole, mitte nii andekate ja tublide kategooriasse. Nii tehes kahandame enese väärtust ja anname jõu ja mõju teistele, aga mis kõige valusam –  vastutuse töö ees, mida ainult sina saad teha.

Hirm mitte õnnestuda, saada kriitikat ja rumalaks jääda, võtab jõu täita sinu ees olevaid võimalusi. (Võtta ühendust kliendiga, minna õppima, abielluda, saada lapsi, teha karjääri, leida uusi sõpru).

Elu oma loomuses eeldab katsumusi, sest nii kaua kuni asi ei ole korras, on ta korrast ära. Innovatsioon on kaos, pidev katsetamine ja enese ületamine, jätkuv otsimine, lahendamine ja leidmine.

Marin, otsustas alustada  oma blogiga, et muuta elu enda ümber paremaks, jagades ideid ja mõtteid, kogemusi õnnestumistest ja ebaõnnestumistest.

Sinu panus ja töö on meie kõigi jaoks tähtsad, eriti need, mis saavad tänu vastupanule ja kriitikale paremaks, tugevamaks ja viivad sind järgmisele tasemele.

Otsusta –  alustada, muuta paremaks, viia lõpuni. Lihtsalt otsusta.
Parem on olla protsessis, kui täiuslik.

You may also like...

Loading...