Kuidas moos kommi sisse sai?

Tuttavaga kohtudes, küsis ta millega ma nüüdisajal tegelen.
Ütlesin, et kirjutan ja koolitan ning muudan maailma.
“Aa sa oled siis nüüd pigem loovinimene…”

Võite juba arvata, et eeldan, et kõik inimesed, mis iganes alal nad tööd teevad on loovad ja saavad loovust ära kasutades lahendada meie kõigi jaoks olulisi väljakutseid.

Vaadake kui mugav on meie maksude deklareerimine. Nutiseadmest pangaülekanded. Lemmik saadete salvestamine. Need on loovuse tagajärjed.

Kunst on inimese tegevuse loov väljendus. Mingi hetk sai otsustad, et kõik mis on loovusega seotud on kunst ja mitte see, mida näiteks raamatupidajad teevad. Nimetage seda aega industrialiseerimiseks. Loovus ja kunst ei ole kastis ega ela konkreetses ajastus. Kalamaja hipsterid on ehk loovad, Jüri Arrak on kunstnik (kahtlemata on)…aga sina oled ka.

Loovus on sünnipärand, kõigisse sisse kodeeritud. Aga loovuse põhiline vaenlane ei ole enam sinu ülemus või ühiskond, kus keegi millegi pärast ei toeta laste ja täiskasvanute näiteringe, võis rahapuudus mis sinu ande jaoks aja röövib. See on puhas hirm mitte sobituda ja olla osade inimeste poolt tõrjutud.

Loovus aitab lahendada probleeme, mis iganes valdkonnas ökoloogilisi, majanduslikke, olmelisi, perekondlikke, hariduslikke.

Mul on üks sõber, kes paneb inimesi paari. Käesoleval suvel on tal rohkem kui 60 laulatust. Ta on koostamas värsketele abiellujatele suhteteemalist töövihikut. Ta muudab inimeste elusid.

Sinu loovus võib muuta kõike meie ümber paremaks, kui sa otsustad panustada viisil, mis võib olla ka täielik läbikukkumine, aga eriti kui oled seejärel valmis jätkama. Parem on olla protsessis, kui täiuslik.

Hirm keelab järgmist blogilugu saatmast, mis siis kui see poleks sama hea kui eilne, usk kannustab jätkama, sest tahan teada, mis siis, kui mul õnnestub muuta sinu äri ja elu paremaks.

Hetkel käib 30 päeva geeniustega online üritus, inspireerigu see sind looma.

You may also like...

Loading...