Minu ettekääne, miks ma midagi ei tee

Läksin täna hommikul jooksma, seda üle pika aja. Nautisin hirmsasti.
Pikalt olen vaadanud oma jooksujalanõusid ja mõelnud, et peaksin ostma uued, siis oleks parem joosta. Samuti nägin reklaami pulsikellast ja arutlesin endamisi, et ennem jooksma ei lähe, kui selle ka ostan.
Mu sõbral on koju ehitatud videostuudio, kus on kaamerad, valgustus, mikrofonid, taust (must, valge, roheline). Kõik, mis vaja selleks et teha kvaliteetset vlogi või muid klippe. Samuti ostis ta kõige uuemad mikrofonid (kolm) et alustada podcastidega. Ta ei ole veel video ega lugudeni jõudnud.
Kui ma kunagi oma suurema poja judo trenni viisin, oli vaja esimeseks trenniks osta vastav riietus, muidu ei ole asi õige. Trennis käis ta vist kolm korda.
Ma võiksin jätkata, aga pole vaja, sul on kindlasti endal mõned näited mõtetest ja asjadest, mis kostuvad kui ettekääne, miks me midagi teha ei saa või just teha tahame.

Parim on alustada ilma liigse info ja pagasiga…ülemõtlemata. Olgu see siis oma äri või lihtsalt abielu. Kummalgi juhul pole võimalik teada kõike ette, mis elu toob või meilt ootab. Peab leidma valmidust ja tahet, siis elades/töötades õpime.

You may also like...

Loading...