Kolm asja, mida saad täna teha

Esiteks, sa saad otsustada anda oma parima. Isegi, kui hetke töö ei ole sinu unistuste töö, kutsumus, sa saad otsustada ennast ületada. Sinu parim ei pea tähendama, et see on maailma parim, see on sinu parim.

Teiseks, sa saad olla lahkem ja heldekäelisem. Sul on oskused, anded ja kogemused. Ole julge neid jagama, näiteks huvitavaid raamatuid, mis sind viimati inspireerisid.
Ma ei ole kohanud inimesi, kes ütleks et nad on ahned või ihned, ikka teised annavad teistele selliseid hinnanguid. Samas me märkame ja hindame inimesi, kelle süda on avatud andma rohkem, kui oodatakse. Muidugi on lihtne olla lahke, kui sul on kõik hästi. Valik olla lahke lihtsalt sellepärast, et saad.

Kolmandaks õppida midagi uut. Õppimine algab “ma ei tea kõike” tunnistamisest, olenemata aastate kogemustest ja haridusest. Õppimine eeldab tahet ja uudishimu ja muidugi inspireerivat keskkonda.

PS! Üks võimalus teha oma lastele haridus huvitavamaks, eriti peale kooli, on õpetadada neid lahendama huvitavaid probleeme. Näiteks – kuidas ehitada väikest maja? 

You may also like...

Loading...