Hingetu reklaam

Marilyn Monroe kirjutas, “Hollywood on koht, kus sulle makstakse tuhat dollarit suudluse ja viiskümmend senti hinge eest.”

Monroe ema oli filmi-monteerija RKO stuudios, mahajäetuna oma mehe poolt veetis ta suurema osa oma elust psühholoogide vahet käimisele.

Seetõttu tuli Monroel olla sageli asenduskodudes, kogeda väärkohtlemist ja üksi olekut. Vaatamata sellele, suutis ta vara kolmekümnendates olla kõige ihaldusväärseim naine kogu Hollywoodis. Ilu ja edu etalon.

Paraku ei piisanud sellest tähelennust kauaks, kui et just kolmekümnekuue aastaseks saanuna otsustas ta teha üledoosi ja lahkuda. See oli südant murdev traagika ja mitte ainult kõigile, kes hoolisid, vaid kodanikunimega Norma Jeanele endale, midagi jäi puudu, midagi jäi lõpetamata.

Kui otsustame oma ärides ja eludes keskenduda üksnes välisele, turundusele ilma tõelise sisuta, sõnumitele ilma sügavuseta, oma hinge eest hoolt kandmata  – jääb potentsiaal avastamata.

Kui välise ilu väljendus on sinus peituva terve hinge peegeldus, tundub see autentne, päris ja atraktiivne.(Kris Vallotton)

 

 

 

 

 

You may also like...

Loading...