Natuke parem rääkija

Kuulamine ei ole oskus, vaid distsipliin. “Selleks tuleb lihtsalt vait olla,” ütleb Peter Drucker. Kõik on selleks suutelised.
Kõige rohkem nõuab aga kannatlikkust teisele inimesele millegi selgeks tegemine. Sellepärast on õpetamine suurepärane võimalus
enda kommunikatsiooni oskuste parandamiseks.

Siin tagasiside, minu üliõpilastelt.

2017-2018 õppeaasta Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor on olnud sinunäoline: vastutustundlik, hooliv, ettevõtlik, teaduspõhine, avatud ja uuendusmeelne.

Aasta õppejõu valimisel on nimetatud ka sind kõige paremaks!

Üliõpilased on iseloomustanud sind järgmiselt:
– Kaasahaarav õppejõud, põnevad loengud, mõnus vaba õhkkond
– Mulle lihtsalt meeldis tema huumor ja tema õpetusviisid. Palju elulisi kogemusi ja näiteid. Tema tundides ei hakanud kunagi igav.
– Elari on väga inspireeriv õppejõud! Tekitades igas loengus vaba ja loova õhkkonna, kus igaüks saab kaasa rääkida ja uusi teadmisi ammutada. Elari vaidlustab status quod ja paneb ka mind seda tegema, mis aitab kaasa loovusele. Ta on sõbralik, toetav, loov, kaasahaarav, kuulama panev õppejõud – kelle loengud ootad põnevusega. Ta on eeskuju!
– Arvestas tudengite arvamustega ja diskuteeris, mitte ei lugenud monoloogi. Oli kaasav ja loov.
– Inspireeris ja õpetas loovalt mõelda.
– Positiivne, praktiline ja annab oma ainet kirega!
– Mugavuspositsioonist välja, väga palju uusi teadmisi ideede otsimise kohta, põnevad mängud ja grupitööd, loengud olid head ja kuulamist väärt.

 

 

You may also like...

Loading...