365 korda, ära karda

Hirmul ei ole mitte ainult suured silmad, vaid ka suur suu. Tee ainult korraks hirmule uks lahti ja ta viib kõik, mis sul on… sh rahu.

Enamus asju, mida inimesed kardavad, ei juhtu neile mitte kunagi. Hirm on tohutu aja ja energia raiskaja. Meedia/meedium ei ole mõistlik hirmu suhtes, vaid toidab seda. Rahu ei ole meedia eesmärk.
Inimene, kes pidevalt vaatab telekat, peab maailma palju ohtlikumaks paigaks, kui see, kes ei vaata. (see puudutab ka online meediat).

Samas toimib hirm nagu usk, see mida ootad, seda saad.

Muidugi on mõistlik karta, kui hirm on ratsionaalne. Enamjaolt, aga ei ole. Küsi endalt, kes ütles, et karda?

Asi on vahendajas.  Kes ütles sulle, et sa ei saa hakkama? Kes ütles, et sinuga on lõpp? Kes ütles, et sul pole enam võimalust? Kes ütles, et sa oled läbikukkunud ja mõttetu? Kes ütles, et lootust ei ole?

Hirm? Hirmul on vahendaja. See vaikne mõte peale uudist, et kuskil keegi…”appi mis siis, kui see minuga juhtub?!”

Kes iganes seda ütles, valetab. See on vale. Arvatavasti on see meedia. Teine hirmul inimene. Keegi, kellele makstakse, et sa kardaks. Kogu majandus on selliselt üles ehitatud…veel viis minutit…

Kui me peaks kandma rohkem, kui päev korraga, oleks elu liiga raske. Õnneks, saame me elada ainult üks päev korraga ja igale päevale piisab omast vaevast. Päev haaval tullakse rasketest aegadest läbi, üks päev haaval.

Ära karda, 365 korda ära karda.

You may also like...

Loading...