5 päevaga loovaks, oled huvitatud?

Mul on sulle väljakutse!

Mäletad seda tunnet, kui käisid mõnel ägedal konverentsil, kus said sellise energia, millega plaanisid oma organisatsiooni, elu ja äri täielikult muuta? Leidsid uusi tuttavaid ja uut hingamist?

Konverentsidega on hetkel keeruline, aga sarnase kogemuse saad live virtuaalselt treeningult! Kuidas?

Mis on väljakutse põhine treening? See on konkreetsele küsimusele, vajadusele keskendunud LIVE virtuaalne treening, kus sina näed mind ja mina sind. Peaaegu nagu konverents, kus istud teise osaleja kõrval. Saad uusi tuttavaid ja kuulata erinevaid kogemusi.

See virtuaalne väljakutsel põhinev LIVE treening keskendub väga kitsalt ühele teemale ja eesmärgile. 5 päevaga loovaks, hirm ületatud! Miks? Et alustada või jätkata oma asjaga.

Järgmine LIVE treening toimub alates 19.aprill kell 15-16  aitan sul aktiveerida su loovmõtlemise, et saaksid teha ühe sammu lähemale oma asjale. Või ka oma asjaga edasi minek, mis iganes on sul vaja ära teha ja mida hirm kinni hoiab. Rohkem infot 5 päeva väljakutse lehel.

See maksab sulle ainult 50 EUR, terve nädal treeningut. Kujuta ette, kui sa jõuad nädalaga sinna, kuhu võib olla oled oma mõtetes aastaid käinud, oled analüüsinud ja arutlenud ja nüüd saad teha 1 sammu sellele lähemale, kas see poleks väärt vähemalt 50 eurost investeeringut?

Hetkel on üle 50 inimese juba osalenud!

Vaata, kas see võiks olla sulle. Aitäh, et kaalud osalemist. Kui sa vähegi tahad astuda 1 sammu edasi oma asja leidmisel ja loomisel, siis sa peaksid kindlasti kohal olema!

Registreerimine käib, siin on link.

Sa muutud loovamaks ainult siis, kui tegutsed, see pole ei tunne ega mõte. Tegutse!

Suurepärast päeva ja nädalat!
Elari Tamm

You may also like...

Loading...