Tagasiside

Janek Mäggi

Janek Mäggi

Powerhouse

Elari kasuks räägib tema soov maailma enda ümber paremaks muuta. Ta teab, mida tahab (see on üsna haruldane isikuomadus) ning püüab teha enda poolt kõik, et see ellu viia. Sellised inimesed saavutavad rohkem, kui nad unistavad. Elari saavutab.

Jana Kosk

Jana Kosk

Swedbank

Oleme Elariga koostööd teinud juba pikka aega ja selleks julgen öelda, et Elarit iseloomustab – uuenduslikkus, õppimisvõime ja teadmiste jagamise kirg. Mulle meeldivad väga inimesed, kes teevad oma tööd kirega ja koolitus on kindlasti Elari üks kirgedest, mida ta teeb väga hästi.

Erik Pallase

Erik Pallase

Kliinik32

Koolituspäev oli suurepärane! Sinu oskus heade näidetega elavdada kujutluspilti andis päevale hoo, kõik olid kaasatud ja võimalus oli anda panus kliiniku arengusse. Pingutasin, et anda tagasisidena mingitki konstruktiivset kriitikat, siis tegelikult ei ole mul midagi kirja panna. Tänan meile aja pühendamise eest.

Risto Kriik

Risto Kriik

United Finance

Leian, et Sinu koolitusel on ühena vähestest ka praktilist mõju inimeste edasisele tegevusele.

Teiseks mõjud karakterina väga kaasakiskuvalt ning teemadega haakuvad lood sobivad hästi ka edasi kommunikeerimiseks klientidele, koostööpartneritele ja sõpradele. PS! Lisaks jäid Sinu poolt tsiteeritud tsitaadid kontoris kõlama ka pärast koolitust.

Üliõpilased on iseloomustanud sind järgmiselt:
– Kaasahaarav õppejõud, põnevad loengud, mõnus vaba õhkkond
– Mulle lihtsalt meeldis tema huumor ja tema õpetusviisid. Palju elulisi kogemusi ja näiteid. Tema tundides ei hakanud kunagi igav.
– Elari on väga inspireeriv õppejõud! Tekitades igas loengus vaba ja loova õhkkonna, kus igaüks saab kaasa rääkida ja uusi teadmisi ammutada. Elari vaidlustatab status quod ja paneb ka mind seda tegema, mis aitab kaasa loovusele. Ta on sõbralik, toetav, loov, kaasahaarav, kuulama panev õppejõud – kelle loengud ootad põnevusega. Ta on eeskuju!
– Arveestas tudengite arvamustega ja diskuteeris, mitte ei lugenud monoloogi. Oli kaasav ja loov.
– Inspireeris ja õpetas loovalt mõelda.
– Positiivne, praktiline ja annab oma ainet kirega!
– Mugavuspositsioonist välja, väga palju uusi teadmisi ideede otsimise kohta, põnevad mängud ja grupitööd, loengud olid head ja kuulamist väärt.

 

Loading...